İpek Kirpik Eğitimi

400 ₺

İPEK KİRPİK KURSU NEDİR ? KAZANIMLARI NELER OLACAKTIR ?

Artık hacimli ve uzun kirpikler hayal değil. Güzellik sektörünün en önemli konularından biri ipek kirpiktir. Çünkü dolgun ve hacimli kirpikler gözlerin ve yüz hatlarının görüntüsünü tamamen değiştirebilen bir etkendir.
İpek kirpik kursu meslek edinmek ve yeni bir sektöre atılmak isteyenler için kısa sürede oldukça etkili ve önemli bir adım olacaktır.
İpek kirpik uygulaması suya, havuza, denize dayanıklı bir uygulamadır ve 6-8 hafta bakımlı görüntü sağlar.
Rimel kullanmak istemeyen ya da rimelin verdiği görüntüden daha doğal daha etkili bir görüntü elde etmek isteyenler, makyaja ayrılan zamandan tasarruf etmek isteyenler için mükemmel bir uygulamadır.
Makyajsız da dinç bakımlı bir görüntü sağlar üstelik kişinin tercihine göre değişen doğallık, yoğunluk ve uzunluk alternatifleri vardır.
İpek kirpik eğitimi iki aşamalıdır.

Klasik kirpik

Klasik kirpik ipek kirpik sisteminin ilk çıkan yöntemidir. Doğal kirpiğin kalınlığı ve gürlüğü göz önünde bulundurularak her bir kirpiğe tek bir vizon kirpik eklenir. Böylece çok daha doğal bir görünüm gerçekleşir. Klasik sisteme bağlı olan kirpik kalınlığı (0.15/0.20/0.25) gibi kalınlığında olan kirpikler değerlendirilir buna bağlı olarak da kirpiğin uzunluğu ve göz şeklinize göre kirpik dizaynı analiz edilir.

Volume kirpik nedir

Her bir kirpiğe daha ince seçeneklerde birkaç vizon kirpik eklenir. Bu vizon kirpik kalınlığı 0.05/0.07/ 0.10 gibi kirpik kalınlığı volume kirpiğe uyarlıdır.
Kişinin talebi ve göz yapısına göre yoğunluğu arttırılır bu yoğunluğu (2D-3D hybrid volume, 4D-5D volume, 6D VE 10D mega volum) şeklinde değerlendirilir.
Volume kirpikte kirpik dizaynı ve ipek kirpik haritası çok önemlidir
Göz şekline, kirpik yoğunluğuna ve istenen modele uygun ipek kirpik haritası çıkarmayı bilmek bu işlemdeki en önemli adımınız olacaktır.

Ve mutlaka tüm eğitimlerimizde olduğu gibi canlı modeller üzerinde uygulama yapmanız ve bu uygulamalarda eğitmen eşliğinde gerçekleşmesi sizlerin çok daha hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.Artık hacimli ve uzun kirpikler hayal değil. Güzellik sektörünün en önemli konularından biri kirpiktir. Çünkü dolgun ve hacimli kirpikler gözlerin ve yüz hatlarının görüntüsünü tamamen değiştirebilen bir etkendir. İpek kirpik kaynak eğitimi ile kursiyerlerimize aylık ipek kiprik , haftalık ipek kirpik, günlük ipek kirpikler, ipek kirpikler, 3D, 5D, 6D Russian Volume Kirpikler için gerekli pratik ve teori eğitimleri detaylı olarak verilmektedir. ipek kirpik eğitimi canlı modeller ile yapılmaktadır.

İPEK KİRPİK KURSU PROGRAM DETAYLARI NELERDİR ?

   İpek kirpik kursunda kursiyerlerimize
✓ İpek Kirpik göz şekilleri
✓ Göz şekillerine göre ipek kirpik haritası
✓ Kirpik yapısı, kirpik kalınlıkları ve uzunlukları
✓ Günlük ipek kirpik ve haftalık ipek kirpik çeşitleri 
✓ İpek kirpik sistemleri
✓ 2d,3d,4d,5d,6d,7d ve 10d volume ipek kirpik kaynak modelleri
✓ Russian volume (hybrid,volume ve mega volume)
✓ Klasik kirpik sistemi
✓ İpek kirpik sökme ve ipek kirpik bakımı
✓ İpek kirpik ürünlerinin tanıtımı
✓ (9-10-11-12-11-10-9) ipek kirpik open eyes modeli
✓ (7-8-9-10-11-10-9) natural ipek kirpik modeli
✓ (8-9-10-11-12-11-10) kitten ipek kirpik modeli
✓ (7-8-9-10-12-13-11) ipek kirpik squirrel modeli
✓ (9-10-11-12-13-14-13) ipek kirpik cat eye modeli 
✓ (8-9-11-13-11-14-11) ipek kirpik kim-k modeli
✓ 10-11-12-12-12-12-11) ipek kirpik baby doll modeli gibi kirpik haritasında ipek kirpik modelleri çıkarırız.
✓ İpek kirpik kurslarımızda uygulama aşamaları siz değerli öğrencilerimize ipek kirpik eğitimi bire bir canlı model üzerinde uygulamalı olarak gösterilmektedir.

İPEK KİRPİK KURSUNDA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

İpek kirpik eğitimin de;

• İpek kirpiğin teori bilgisi
• İpek Kirpik Yapısı
• İpek Kirpik Analizi
• İpek kirpik göz Yapısı Analiz Sistemi
• Yüz Şekillerine göre Takılacak İpek Kirpik Seçimi ve Russian Volume Kirpik ve Tekli klasik İpek Kirpik eğitimi gibi konular hakkında detaylı eğitimler alacaksınız.

MüfredatSüre : 72 saatDers Sayısı : -

SertifikaOnline Özel Ders Seçeneği

Photoshop, web geliştirme, aile uzmanlığı gibi her alandaki farklı eğitimlerden Dünya standartlarındaki kalitede eğitim almak sadece bir tık uzağınızda.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 AlpMedya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Hemen Ara!